Tel : 0 850 888 72 16 E-Posta : info@fleetlojistik.com Pzt - Cmt : 09:00 - 17:30

FLEET LOJİSTİK

Kurumsal Araç Kiralama

NedenFleet Lojİstİk

Kurumsal araç kiralama için ihtiyacınız olan tüm araçları en avantajlı fiyat ve hizmetlerle satın alın. Bir araca ihtiyacınız olduğunda sizin için en hesaplı ve avantajlı tercihi yapmalısınız. Şirketiniz için kurumsal olarak araç kiraladığınızda size özel avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Doğru Araç

  Belirteceğiniz yer ve tarih bilgilerine göre müsait araçlar arasından size en uygun olanını seçin ve ek ücret ödemeden rezervasyonunuzu yapın.
 • Uygun Fiyat

  Akıllı fırsatlar ve kampanyalar için sadece arama yapın! En uygun araçları seçerek listeleyin, en ucuz fiyat garantisi ile kiralık aracı seçin ve rezervasyon yapın
 • ">

  Kalite

  Gizli ödeme ve komisyon yok! Sadece tek bir tık ile aracı günlük, haftalık, aylık kiralayın. Ayrıca yine tek bir tık ile rezervasyonunuzu iptal edebilir ya da değiştirebilirsiniz.
 • Güler Yüz

  Sizlerden gelen geri bildirimleri, hizmet kalitemizin daha iyi olacağı şekilde değerlendiriyor, mükemmeli hedefleyerek müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz
Foto

Aklınıza Takılan Mı Var ?

SIKÇA SORULAN SORULAR

OTOMOBİLİ ARKADAŞLARIM SÜREBİLİR Mİ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

ARAÇLARINIZDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?

Günlük ve aylık araç kiralamalarında kilometre sınırı bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

FİYAT POLİTİKANIZ NASIL OLMAKTADIR?

Fiyat politikamizı belirlerken kullandığımız yöntem tamamen müşteri odaklı olup uygun fiyat politikamiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.