Renault Clio

3000+kdv
Aylık
Araç Kirala

ARAÇ HAKKINDA

Fransız Renault markası tarafından 1995 yılının ilk aylarından beri üretimi devam ekonomik bir aile aracıdır. İlk Clio Türkiye’de 1996 yılında satılmıştır.

Güvenlik konusunda Renault markasının devrim niteliğinde aracı olarak nitelendirebileceğimiz bir model olan Clio arka koltukta tuş kayışı yerine 3 noktalı emniyet kemeri üretmiştir. Günümüze kadar birçok versiyonu olan Clio modelinin günümüzdeki modeli en çok tercih edilen otomobiller arasındadır.

Renault Clio Hatchback yenilenen tasarımı ile B segmentinin yine dikkatleri çeken otomobili olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların en çok arzu ettiği motor ve şanzıman ikilisi dizel ve otomatik.Renault Clio Hatchback modeli insanların bu isteğine karşılık veriyor. 1.5 dCi EDC modelinde insanlara dizel ve otomatik seçeneğini bir arada sunuyor.

Modern çizgilerini yıllar boyunca koruyan Renault Clio Hatchback yakıt ekonomisiyle her zaman olduğu gibi ön plana çıkmayı başarıyor.

İlk kez Talisman modelinde karşımıza çıkan sürüş kişiselleştirme sistemi MULTI-SENSE Renault Clio Hatchback modelinde yer verilen detaylardan. Vites konsolu veya multimedya ekranından yönetilebilen beş farklı sistem mevcut. Dilerseniz aracınızı sportif bir moda alabilir, dilerseniz konforu ön plana çıkarabilirsiniz.
Önceki modellere göre daha geniş olan Renault Clio Hatchback 439 litrelik bagaj hacmine sahip. Aracın en güzel özelliklerinden bir tanesi de koltuklar katlandığı zaman aracın bagaj hacminin 3 kayı bir alan kullanılabiliyor.Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen sifiraracal.com’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. https://www.sifiraracal.com/ Detaylı bilgi için : https://www.sifiraracal.com/yardim/gizlilik-sozlesmesi