Volkswagen Polo

3250+kdv
Aylık
Araç Kirala

ARAÇ HAKKINDA

Volkswagen Polo ilk olarak karşımıza 1975 yılında çıktı ve bu modeli yaşayan bir efsane olarak nitelendirsek yeridir. İlk kasa Mk1 olarak bekleneni karşıladı ve 3 farklı motor seçeneğiyle kullanıcıları karşıladı. 895 cc, 1093 cc, 1272 cc olarak 3 farklı motor seçeneğiyle sunulan ilk Polo hantal ve yüksek silindir hacimli araçlar arasından sıyrılmayı başardı.


Volkswagen Polo modelinin çok tutan ilk modeli1979 senesinde makyajlandı. Günümüze kadar üretilen en uzun bant arabalarının ikinci jenerasyonlarından birisi Polo Mk2. Polo modelinin bu serisinde 103 beygirlik harika bir motor gücüne ulaşan Volkswagen firması ayrıca bu seride dizel motorları da kullanmıştır.1990 yılında ise 2000 li yıllara göz kırpan bir tasarıma şeklinde makyajlanmıştır.
Dünya’da ve Türkiye’de birçok motor seçeneği ile satışa sunulan 3. Jenerasyon Polo 1999 yılında facelift olan 6 Nk bırakmıştır.


Köklü bir değişime uğrayan Volkswagen Polo modeli değişen far yapısı ve benzinli dizel motorları ile bayilerde alıcısını bekliyordu. Volkswagen modeli 2009 senesinde Yeni Volkswagen Polo modelini makyajladı. Yeni görünümü ve yeni motor seçenekleri ile 2010 yılında 6R ismi ile yola çıktı. Yeni Volkswagen Polo dinamikliği ve görünümü ile dünya çapında büyük ilgi uyandırdı. Bluemotion ve benzinli atmosferik seçenekleri ile kullanıcılara sunulan Volkswagen Polo mavi hareket adını verdiği dünyamızı korumak ve yüksek performans düşük emisyon hayallerini uygulamayı kafasına koymuştu.Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen sifiraracal.com’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. https://www.sifiraracal.com/ Detaylı bilgi için : https://www.sifiraracal.com/yardim/gizlilik-sozlesmesi